K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

mozaBook CLASSROOM CZ - pro 1 interaktivní tabuli a 1 PC

 • vyprodáno
 • 1 2 3 4

 • Cena:
  0 Kč s DPH

  0 Kč bez DPH


Licence

licence na 1 rok

Produkt není dostupný.


Výrobce:

KVANT spol. s r. o.

Licencování programu mozaBook CLASSROOM CZ:

 • elektronická licence ke stažení
 • Tato licence umožňuje používání programu ve třídě. Jednu licenci lze použít na interaktivní tabuli a může se nainstalovat i na další jeden osobní počítač v zájmu domácí přípravy na vyučovací hodiny.
 • V programu mozaBookCLASSROOM lze vytvořit více lokálních uživatelů, a tak mohou program používat všichni pedagogové vyučující v dané třídě, přičemž každý z nich může vidět pouze vlastní obsahy.
 • Všem uživatelům umožní přístup k interaktivnímu obsahu v knihovně médií a vzdělávacím aplikacím v rámci programu.

Vlastnosti programu mozaBook CLASSROOM CZ:

Moderní vzdělávací prezentační software pro interaktivní tabule. MozaBook lze však používat  i na počítači. Uživatelské rozhraní programu se přizpůsobuje velikosti displeje. Pedagogové mohou pomocí poutavých interaktivních vzdělávacích obsahů a mozaBook prezentačního softwaru zvýšit přitažlivost a efektivnost vyučovacích hodin, vzbudit a udržet zájem žáků. Pro dosažení tohoto cíle v knihovně médií najdou 1200 3D animací, 1150 poutavých videí, 120 zajímavých aplikací určených na rozvoj schopností, procvičování a experimentování.

Proč je mozaBook nejlepší volba:

 • Program mozaBook je jednoduše ovladatelný, všechny funkce najdete na místě, kde je uživatel hledá.
 • V mozaBooku je dostupná knihovna médií, která obsahuje více než 1200 interaktivních 3D modelů, stovky vzdělávacích videí, mnoho zvukových materiálů a úkolů, které vzbuzují zájem žáků o dané učivo.
 • MozaBook dokáže otevřít PDF dokumenty, které pomocí sbírky interaktivního obsahu lze v několika jednoduchých krocích přeměnit na digitální publikace. Tímto způsobem můžete použít vlastní učebnice v podobě digitálních, interaktivních učebnic.

Přednosti programu mozaBook:

Vlastní digitální učebnice a sešity

Učitelé mohou několika jednoduchými kroky připravit sešity, nebo učebnici převést do digitální interaktivní formy. Sešity a digitální knihy zpestříme obrázky, kresbami, učebními videi zvuky a interaktivními 3D modely. Se zabudovaným editorem úkolů v mozaBooku umíme do sešitů a knih vložit i vlastní cvičení. K procvičování a prohlubování probíraného učiva poskytuje jedinečnou pomoc více než 70 tematických aplikací.

Program mozaBook podporuje funkce dotykové obrazovky a je možné ho přizpůsobit velikosti displeje. Používat ho tak můžete na interaktivní tabuli a také notebooku.

3D modely (více než 1200 interaktivních 3D modelů)

Můžete se dozvědět o nástrojích a strojích z minulosti i současnosti. Udělejte si procházku v minulosti, dozvíte se o tajemstvích lidského těla nebo prozkoumáte svět chemie. Interaktivní modely lze otáčet, přiblížit i vidět z přednastavených úhlů.

Pro snazší zpracování tématu jsou k většině modelů, s nimiž lze libovolně otáčet a měnit jejich velikost, vloženy animace, úkoly a narace. Popis konstrukčních a průřezových náhledů je dostupný v několika jazycích, a může být tedy užitečnou pomůckou i při studiu cizích jazyků.

Nástroje a Hry

Pro snazší zpracování učiva, hravé prohloubení a procvičení získaných poznatků, je k dispozici více než 100 tematických aplikací a her vztahujících se k jednotlivým předmětům, které jsou pravidelně doplňovány novými funkcemi. Počet dostupných nástrojů a her se neustále zvyšuje. Nástroje a hry připravené pro první stupeň základních škol kladou důraz na rozvoj dovedností, zatímco pro vyšší ročníky jsou výjimečnou pomůckou nástroje pro experimentování, které v některých případech mohou nahradit i celý kabinet. V jednotlivých nástrojích najdete i různé animované úkoly, jejichž prostřednictvím se učení stává hrou. Vytvořené úlohy a pokusy lze uložit.

Kreativní kreslicí nástroj

MozaBook CLASSROOM CZ nabízí vestavěný kreslicí nástroj pomocí kterého se učebnice a sešity dají libovolně ilustrovat od jednoduchého zvýrazňování textů, kreslení rukama až po vytváření složitých ilustrací. Ovládání vizuálního kreslicího nástroje je snadné i pro malé žáka. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní vizuálního nástroje pro kreslení je kreslení i pro malé žáka jednoduché a zábavné. Nástroj pro tvorbu vztahových schémat umožňuje prostřednictvím několika kliknutí vytvořit profesionální myšlenkové mapy. Při matematických konstrukcích můžete použít virtuální pravítko a kružítko, o estetické uspořádání se postarají předdefinované šablony.

----------------------------------------

MozaBook lze používat na počítačích s operačním systémem Windows 7, 8 a 10.


Náhledy

.()..()..()..()..()..()..().