K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Výukové programy

Nabízíme výukové programy pro téměř všechny klasické školní předměty. Výukový software pro školy - MŠ, ZŠ i SŠ. Ideální vzdělávací produkty pro zpestření a zvýšení atraktivity probírané látky i jako zábavná forma domácího procvičování. Většina programů je vhodná i pro interaktivní tabule.

  • corinth
  • Inkluze - poruchy učení
  • Netop Vision
  • EduPage

Zaměření výukových programů

Programy pro 1. stupeň ZŠ

Zábava a vzdělání – to umožňuje výukový software pro 1. stupeň ZŠ. Formou školy hrou si děti utvrdí, ale i získají znalosti 1. stupně ZŠ.

Programy pro 2. stupeň ZŠ

Užitečným prostředkem vzdělávání žáků 2. stupně ZŠ jsou právě výukové programy, jak z oblasti věd humanitních, tak přírodních, které podpoří a doplní znalosti z výuky ve škole.

Programy pro střední školu

I výuku studentů středních škol lze obohatit o vzdělávací programy. Mohou sloužit, jak k doplnění informací, ale i testování.

Programy pro speciální školy

Interaktivní přístup je u žáků a studentů se speciálními potřebami velmi užitečným prostředkem k podpoření získání znalostí. Právě výukové softwary fungují jako výborný pomocník.

Programy pro interaktivní tabule

Interaktivní tabule jsou v českém školství velmi oblíbeným prostředkem k obohacení výuky. Nabízíme řadu programů, které jsou snadnou pomůckou pro učitele v průběhu výuky.

Programy pro tablety

Programy pro tablet umožňují využívat výukový software nejen na cestách, ale i během vyučování, a to s výhodou mobility studentů.

Zvýhodněné komplety programů

Komplety výukových programů jsou zvýhodněné nabídky výukových sad, které spolu tematicky souvisí nebo jsou určeny pro stejný věk dětí.

Výukový software je možné zakoupit v předem sestavených kompletech, které jsou poskládány podle věku dětí či tématu. Nejen, že programy spolu souvisí, ale lze je zakoupit za zvýhodněnou cenu.