K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Bakaláři

Bakaláři jsou nejrozšířenější software pro školní administrativu na školách v ČR.

Bakaláři pokrývají prakticky všechny oblasti školní administrativy. Program Bakaláři se prodává jako síťová multilicence pro všechny počítače školy.

Bakaláři jsou pomocníkem pro školní administrativu

Společné prostředí Výchozím modulem pro všechny ostatní části systému Bakaláři je Společné prostředí. Spravuje společná data všech modulů (např. vyučovací předměty, třídy a skupiny žáků, učební plány, úvazky učitelů apod.). Společné prostředí je modul nezbytný pro všechny části systému Bakaláři.


VOLITELNÉ MODULY:

Proč využívat systém bakaláři?

 • Dostupná školní a technická podpora systému

  Uživatelská a technická podpora je zajištěna na několika úrovních. Přímo v systému Bakaláři je k dispozici rozsáhlá nápověda, která detailně popisuje jednotlivé funkce programu. Stejná nápověda je dostupná i na webových stránkách výrobce, zde může uživatel využít i znalostní databázi nejčastějších dotazů. Pokud je problém složitější, má uživatel možnost kontaktovat některého z autorizovaných spolupracovníků v regionech nebo přímo poradenskou službu výrobce. V nabídce je také mnoho variant připravených školení, případně je možné požádat školitele o uspořádání akce na požadované téma.

 • Tradice v českém školství

  Systém Bakaláři má za sebou desítky let vývoje. Během dlouholeté soustavné práce na programu jsou neustále zapracovávány požadavky a náměty uživatelů. Získané zkušenosti jsou promítány do nových modulů, které vznikají v moderních vývojových prostředích, pro současné počítače.

 • Počet uživatelů

  Bakaláři jsou nejrozšířenějším školním informačním systémem v ČR. Velký počet uživatelů programu skýtá záruku údržby a dalšího vývoje systému. Vypovídá o kvalitě produktu, který se stává standardem v oblasti školní administrativy. Je velmi příjemné a užitečné, když na sousedních školách naleznete pomoc v začátcích a možnost konzultací s kolegy.

 • Otevřenost systému

  Systém je zcela otevřený a uživatelé mají tedy možnost snadno reagovat na různé změny např. v blanketech vysvědčení. Připravené sestavy, kterých je několik stovek lze upravovat přímo v systému či standardními editory a zkušenější uživatelé mohou do systému vkládat vlastní podprogramy.

Získejte cenovou kalkulaci Kontaktujte nás

Máte zájem o Bakaláře? Obraťte se na nás!