Bakaláři

Aktuální verze: 14/15

Bakaláři jsou nejrozšířenější software pro školní administrativu na školách v ČR.

Program Bakaláři řeší evidenci žáků (školní matrika) a zaměstnanců, klasifikaci (zápis známek, tisk vysvědčení a třídních výkazů, grafické zpracování prospěchu), přípravu úvazků, sestavení rozvrhu hodin, plánování akcí školy, suplování. Další moduly programu Bakaláři slouží pro přijímací řízení resp. zápis do prvního ročníku, inventarizaci majetku, rozpočet školy, půjčování knih a učebnic, rozpis maturitních zkoušek, tvorbu tematických plánů atd. Program Bakaláři se prodává jako síťová multilicence pro všechny počítače školy.

Získejte cenovou kalkulaci Kontaktujte nás

Máte zájem o Bakaláře? Obraťte se na nás!

Jaké jsou přednosti systému Bakaláři?

  • Tradice

    Systém Bakaláři má za sebou desítky let vývoje. Během dlouholeté soustavné práce na programu jsou neustále zapracovávány požadavky a náměty uživatelů. Získané zkušenosti jsou promítány do nových modulů, které vznikají v moderních vývojových prostředích, pro současné počítače.

  • Počet uživatelů

    Bakaláři jsou nejrozšířenějším školním informačním systémem v ČR. Velký počet uživatelů programu skýtá záruku údržby a dalšího vývoje systému. Vypovídá o kvalitě produktu, který se stává standardem v oblasti školní administrativy. Je velmi příjemné a užitečné, když na sousedních školách naleznete pomoc v začátcích a možnost konzultací s kolegy.

  • Otevřenost systému

    Systém je zcela otevřený a uživatelé mají tedy možnost snadno reagovat na různé změny např. v blanketech vysvědčení. Připravené sestavy, kterých je několik stovek lze upravovat přímo v systému či standardními editory a zkušenější uživatelé mohou do systému vkládat vlastní podprogramy.